DT-25N
Kod EAN: 4007754154641
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Pair of 2.5" full-range compact loudspeaker, Black 8 Ohm
(inkl. 23% DPH)
54,53 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
Prenosný zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
1 432,52 € netto
Internet radio DAB+/FM RDS tuner insertion with BT and USB interface
(inkl. 23% DPH)
356,91 € netto
Nabíjacia stanica, jeden port
(inkl. 23% DPH)
96,50 € netto
Profesionálny 2-kanálový linkový transformátor
(inkl. 23% DPH)
64,96 € netto
Led Lighting Effects
(inkl. 23% DPH)
189,50 € netto
L-ovládač
(inkl. 23% DPH)
21,63 € netto
Štvorcestný rozdeľovač
(inkl. 23% DPH)
9,58 € netto
PVC LED Panel for Fixed Indoor Installation, 2.5 mm Pitch, 320×480 mm
USB panelové prechodky
(inkl. 23% DPH)
8,41 € netto
Potenciometer, mono, 1 MΩ, log.
(inkl. 23% DPH)
1,87 € netto
2×1 HDMI 2.1 prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz a 48 Gbps
(inkl. 23% DPH)
62,82 € netto
Dvojkanálová UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
analógový prepojovací box
(inkl. 23% DPH)
44,71 € netto
Merač úrovne zvuku, (trieda 2), obsluha jednou rukou. Vložka elektretového mikrofónu Funkcie max hold a data hold A hodnotenie a C hodnotenie, rýchle a pomalé Dodatočný výstup pre DC/~ V cez 3.5 mm samicu Dodávané s praktickou nylonovou taškou
212,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
172,36 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Displej | 3½ digits, LCD, 17 mm |
| Frequency range | 31.5-8,000 Hz |
| Measuring range, low | 35-100 dB |
| Measuring range, high | 65-130 dB |
| Resolution | 0.1 dB |
| Accuracy | ±1.5 dB (94 dB/1 kHz) |
| Output V˜ | low: 38 mV/dB, 100 Ωhigh: 8.3 mV/dB, 100 Ω |
| Output V DC | 10 mV/dB, 100 Ω |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Napájanie | 9 V battery (not supplied) |
| Dimensions | 63 x 253 x 30 mm |
| Hmotnosť | 250 g |