SP-25A/200NEO
Kod EAN: CENA NA VYŽIADANIE
Professional PA bass-midrange speaker
Professional PA bass-midrange speaker
(inkl. 23% DPH)
48,33 € netto
4-channel Dante® audio switch
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
PA hi-fi nástenné a stropné reproduktory
(inkl. 23% DPH)
104,88 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 2 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
267,48 € netto
Predlžovací kábel, 20 m
(inkl. 23% DPH)
66,02 € netto
Stereo bluetooth zosilňovač, 2 x 30 W
(inkl. 23% DPH)
219,51 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
4,08 € netto
Reproduktorová stavebnica
(inkl. 23% DPH)
305,69 € netto
Štvorcestný rozdeľovač
(inkl. 23% DPH)
9,58 € netto
Outdoor LED module for composite screens for rental 3.91 mm pitch 1000x500mm
(inkl. 23% DPH)
1 238,53 € netto
Reproduktorový kábel “STANDARD QUALITY”, 2 x 0.75 mm2, 100 m
(inkl. 23% DPH)
107,32 € netto
PANASONIC Nabíjateľná olovená batéria, 12 V, 1.3 Ah
(inkl. 23% DPH)
29,27 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Nabíjacia stanica
(inkl. 23% DPH)
171,54 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Bezdrôtová mikrofónna sada Laudio Sonic s dvoma náhlavnými mikrofónmi kombinuje intuitívny dizajn s výkonom. Je pripravená na použitie hneď po vybalení, ponúka jednoduché párovanie a dosah až 100 metrov, ideálna pre veľké pódiá a sály. S frekvenčnou odo...
359,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
291,87 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
Bezdrôtová mikrofónna sada Laudio Sonic s dvoma náhlavnými mikrofónmi kombinuje intuitívny dizajn s výkonom.
Je pripravená na použitie hneď po vybalení, ponúka jednoduché párovanie a dosah až 100 metrov, ideálna pre veľké pódiá a sály.
S frekvenčnou odozvou 30 – 20 000 Hz zaisťuje čistý prenos bez oneskorenia alebo ozveny.
Pracuje v stabilnom pásme UHF, čím eliminuje vonkajšie rušenie.
Súčasťou balenia je odolný prenosný kufrík.
Ideálne pre konferenčné miestnosti, pódiá, školy a kostoly
| Description | wireless microphone system |
| Rozsah nosnej frekvencie | 510 MHz - 540 MHz |
| Audio frequency range | 30 - 20 000Hz |
| Kanály | 2 |
| THD | <0.1% |
| Dynamický rozsah | 96 dB |
| RF S/N ratio | 96 dB |
| Transmitting power | 10mW |
| Prevádzkový rozsah | 100m |
| Power supply transmitter | 2 x AA |
| Power supply receiver | via encl. plug-in power supply |
| Connections receiver | 1 x XLR, bal.1 x 6.3 mm jack, unbal. |
| Packing dimensions (W x H x L) | 325mm x 425mm x 105mm |
| Celková hmotnosť | 2.7 kg |