TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Lift Stands
(inkl. 23% DPH)
53,50 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
Super disperzný PA stropný reproduktor
(inkl. 23% DPH)
64,96 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
308,13 € netto
Automatický mixer mikrofónov
(inkl. 23% DPH)
295,12 € netto
Dynamický mikrofón
(inkl. 23% DPH)
36,02 € netto
Led Lighting Effects
(inkl. 23% DPH)
267,00 € netto
Aktívny modul subwooferu
(inkl. 23% DPH)
347,15 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
NEUTRIK SPEAKON panel jack
(inkl. 23% DPH)
5,37 € netto
ABS plastové puzdro
(inkl. 23% DPH)
15,20 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s extrakciou zvuku a podporou 8K@60Hz
(inkl. 23% DPH)
191,06 € netto
PLL vreckový prijímač
(inkl. 23% DPH)
208,13 € netto
Aktívny 10" Subwoofer
(inkl. 23% DPH)
489,43 € netto
Štvorcestný rozdeľovač Vstup kábla: 2 x Ø 12 mm, 4 x Ø 8 mmIzolovaná verzia, pozlátenáHexagonálne púzdroRozmery: Ø 80 mm x 30 mm
11,78 € brutto
(inkl. 23% DPH)
9,58 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | 4-way distributor |
| Type | insulated version, gold-plated |
| Farba | gold |
| Materiál | metal/plastic |
| Suitable for | car hi-fi |
| Prípustná teplota okolia | 0-40 °C |
| Rozmery | Ø 80 mm x 30 mm |
| Hmotnosť | 256 g |
| Connections | 2 x Ø 12 mm, 4 x Ø 8 mm |
| Baliaca jednotka | 1 |
| Packing dimensions (W x H x L) | 0.12 x 0.03 x 0.185 m |
| Brutto hmotnosť | 0.264 kg |
| Netto hmotnosť | 0.256 kg |