CRAB-12
Kod EAN:
Mini laser efekt
Mini laser efekt
(inkl. 23% DPH)
104,00 € netto
Electret instrument microphone
(inkl. 23% DPH)
93,01 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Pair of 2-way PA speaker systems, black
(inkl. 23% DPH)
291,06 € netto
Bezdrôtový stereo zosilňovač A-50, multi-room
(inkl. 23% DPH)
230,08 € netto
Prenosný zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
1 432,52 € netto
Adaptérová skrutka
(inkl. 23% DPH)
2,11 € netto
320 W vstavaný zdroj energie, DC 12 V/26.7 A
(inkl. 23% DPH)
92,44 € netto
Nástenný hifi reproduktor, 100V, 12W
(inkl. 23% DPH)
207,32 € netto
Push-on terminál, 6.3 mm
(inkl. 23% DPH)
15,37 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 1.86 mm pitch
Adapter
(inkl. 23% DPH)
3,74 € netto
Potenciometer, mono, 100 kΩ, log.
(inkl. 23% DPH)
2,44 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
ZZSPARMOVE, Nepyrotechnický svetelný efekt fontány s pohyblivou hlavou
(inkl. 23% DPH)
1 530,08 € netto
Bezdrôtová mikrofónna sada Laudio Sonic s náhlavným mikrofónom kombinuje intuitívny dizajn s výkonom. Je pripravená na použitie hneď po vybalení, ponúka jednoduché párovanie a dosah až 100 metrov, ideálna pre veľké pódiá a sály. S frekvenčnou odozvou 30...
260,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
211,38 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
Bezdrôtová mikrofónna sada Laudio Sonic s náhlavným mikrofónom kombinuje intuitívny dizajn s výkonom.
Je pripravená na použitie hneď po vybalení, ponúka jednoduché párovanie a dosah až 100 metrov, ideálna pre veľké pódiá a sály.
S frekvenčnou odozvou 30 – 20 000 Hz zaisťuje čistý prenos bez oneskorenia alebo ozveny.
Pracuje v stabilnom pásme UHF, čím eliminuje vonkajšie rušenie.
Unikátne nabíjanie batérie cez USB typu C je úsporné a ekologické.
Súčasťou balenia je odolný prenosný kufrík.
Ideálne pre konferenčné miestnosti, pódiá, školy a kostoly.
| Description | wireless microphone system |
| Rozsah nosnej frekvencie | 510 MHz - 540 MHz |
| Audio frequency range | 30 - 20 000Hz |
| Kanály | 1 |
| THD | <0.1% |
| Dynamický rozsah | 96 dB |
| RF S/N ratio | 96 dB |
| Transmitting power | 10mW |
| Prevádzkový rozsah | 100m |
| Power supply transmitter | 2 x AA |
| Power supply receiver | via encl. plug-in power supply |
| Connections receiver | 1 x XLR, bal.1 x 6.3 mm jack, unbal. |
| Packing dimensions (W x H x L) | 325mm x 425mm x 105mm |
| Celková hmotnosť | 2.7 kg |