CRAB-12
Kod EAN:
Mini laser efekt
Mini laser efekt
(inkl. 23% DPH)
104,00 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
93,50 € netto
2-pásmový PA nástenný reproduktorový systém odolný voči počasiu
(inkl. 23% DPH)
97,32 € netto
Bezdrôtový stereo zosilňovač, multi-room
(inkl. 23% DPH)
267,48 € netto
Dynamický rúčkový UHF PLL mikrofón
(inkl. 23% DPH)
200,81 € netto
Rackový panel
(inkl. 23% DPH)
15,12 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
51,60 € netto
Bassreflexová trubica, SV=26.4 cm2
(inkl. 23% DPH)
4,25 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 1.86 mm pitch
Stereo kábel, 1 m
(inkl. 23% DPH)
9,67 € netto
Úžitkové puzdro, 65 x 36.5 x 207 mm
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Ovládacia jednotka, ústredňa konferenčného systému
(inkl. 23% DPH)
433,33 € netto
LSZZ021, Traverz na montáž 4 svetiel
(inkl. 23% DPH)
25,65 € netto
Kompaktný, no napriek tomu výkonne znejúci hi-fi reproduktor v hliníkovom prevedení, prostredníctvom ktorého môžete počúvať hudbu a audio knihy vo vysokej kvalite hi-fi zvuku. Môžete si objednať v ľubovoľnej farbe! kontaktujte nás Nadčasový dizajn p...
255,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
207,32 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
Kompaktný, no napriek tomu výkonne znejúci hi-fi reproduktor v hliníkovom prevedení, prostredníctvom ktorého môžete počúvať hudbu a audio knihy vo vysokej kvalite hi-fi zvuku.
Môžete si objednať v ľubovoľnej farbe! kontaktujte nás
Nadčasový dizajn pre každý štýl zariadenia
Všestranná kocka, ktorá nielenže zaručí potešenie z počúvania, ale zároveň zaujme svojím nadčasovým a elegantným dizajnom. Vďaka minimalistickému dizajnu sa QB 200 vždy začlení do vášho prostredia a hodí sa tak k akémukoľvek štýlu zariadenia – či už modernému alebo rustikálnemu. Špeciálna farba dodáva kompaktnému reproduktoru mierne drsný povrch, takže pri každom dotyku zažijete spätnú väzbu.
✓ Dizajn: Kompaktný hi-fi reproduktor s hliníkovým vzhľadom
Nadčasová a nenápadná elegancia
Prvotriedne a robustné spracovanie
Mierne drsný povrch
Vybavené čiernym látkovým poťahom
✓ Flexibilné:
S voliteľne dostupnými držiakmi možno pasívny reproduktor použiť ako nástenný reproduktor alebo ako stojanový reproduktor
Individuálne umiestnenie vďaka malým rozmerom a optimálne vyladenej akustike - aj pri krátkych posluchových vzdialenostiach
Pôsobivá reprodukcia zvuku pri akejkoľvek hlasitosti – či už ide o jemnú hudbu na pozadí alebo hlasnú náladu
Vhodné pre každé zariadenie
✓ Farebný variant:
Farba s hliníkovým krytom: biela (RAL 9016)
Špeciálne farby na vyžiadanie
✓ Vhodné pre nasledujúce aplikácie:
doma: obývačka, jedáleň, spálňa, domáce kino, herňa, pivnica na párty...
Ozvučenie: butiky, predvádzacie miestnosti, lekárske ordinácie, advokátske kancelárie, koliby, hotely, obchody, výletné lode (krytá plocha)....
Obsah balenia:
QB 200 - 4 ohmy, čierna (RAL 9005)
gumené nožičky
| Impedancia | 4Ohm |
| Menovitý výkon pri 4 Ω | 15/25W |
| SPL | 84dB (1W/1m) |
| Maximálny menovitý SPL | 96dB (Pnom./1m) |
| Frekvenčný rozsah | 90-18000Hz (-3dB); 60-23000Hz (-10dB) |
| Typ reproduktora | Vysoko kvalitný 8 cm širokopásmový reproduktor, bassreflex |
| Material (housing/cabinet) | Hliník, textilný panel |
| Hmotnosť | 1,2kg |
| Farba | biela (RAL 9016), čierna (RAL 9005), rôzne farby na želanie |