DT-25N
Kod EAN: 4007754154641
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
10" Floor and Wall Mount Active Subwoofer
(inkl. 23% DPH)
328,51 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Vodeodolný PA nástenný a stropný reproduktor
(inkl. 23% DPH)
97,07 € netto
4-zónový multifunkčný zosilňovač s podporou Dante®, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
1 246,34 € netto
Nabíjacia stanicca, 5 portov
(inkl. 23% DPH)
320,33 € netto
Prenosný hudobný systém s batériou – 120 W
(inkl. 23% DPH)
214,63 € netto
Led Architectural Projector
(inkl. 23% DPH)
24,17 € netto
Bassreflexová trubica, SV=20.4 cm2
(inkl. 23% DPH)
7,56 € netto
Prídavný reproduktor, 5 W, 6 Ω
(inkl. 23% DPH)
37,50 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
NEUTRIK XLR/RCA vyrovnávací adaptér/uzemňovací izolátor
(inkl. 23% DPH)
44,96 € netto
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
HDMI 2.0 splitter (1 vstup → 4 výstupy)
(inkl. 23% DPH)
229,27 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s tlačidlom on/off
(inkl. 23% DPH)
97,07 € netto
ZZBUBBLE, Výrobník dymu a bublín
(inkl. 23% DPH)
1 231,71 € netto
Zosilňovač stereofónnej úrovne a impedancie Pri pripájaní smartfónov, mobilných telefónov, tabletov PC a MP3 prehrávačov k zosilňovaču alebo mixážnemu pultu môže dôjsť k skresleniu alebo strate hlasitosti. Vďaka správnemu nastaveniu impedancie a zosilne...
74,40 € brutto
(inkl. 23% DPH)
60,49 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
tools4music 04/2013"This unit is an excellent addition to your tool case. With the required connections and a volume control with well-dimensioned amplification, the SLA-35 from MONACOR is an ideal aid for level adjustments. It is of solid workmanship and service-friendly. The SLA-35 was intended as a basic level control and impedance converter. However, due to its excellent S/N ratio and the wide frequency range, it is also suitable for traditional high-end premium hi-fi applications."
tastenwelt 04/2013"With the SLA-35, it is also possible to use smartphones as an audio source at the mixer. The level/impedance converter allows for perfect signals. This results in absolutely clean signals which prevent both clipping and noise. Top workmanship!"
EVENT Rookie 03/2013"An excellent aid for the generation smartphone - the functionality is as simple as it is brilliant - With the rotary control at the front panel, the input signal can either be attenuated or amplified by 20 dB max. This prevents an overload and thus clipping of the following mixer or an underload accompanied by audible noise."
| Description | converter |
| Frequency range | 3-50,000 Hz |
| Vstupný signál | 7 V max. |
| Input impedance | 35 kΩ/8.1 kΩ (switch -5.6 dB) |
| Output signal | max. 4.5 V/1.6 kΩ |
| Gain | 0.1-10 (±20 dB)continuously adjustable,additionally -5.6 dB, switchable |
| Pomer S/N | > 83 dB |
| Channel separation | > 68 dB |
| THD | < 0.03% |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Napájanie | via encl. power supply |
| Dimensions | 88 x 37 x 103 mm |
| Hmotnosť | 450 g |
| Vstupy | 1 x RCA L/R,1 x 3.5 mm jack |
| Výstupy | 1 x RCA L/R,1 x 3.5 mm jack |