ATT100
Kod EAN: 4032661299024
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Outdoor LED module for composite screens for rental 3.91 mm pitch 500x500mm
(inkl. 23% DPH)
745,61 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Dante® AVIO Bluetooth adapter
(inkl. 23% DPH)
369,92 € netto
WIFI modul aktívneho subwoofera, 100 W/2 Ω, trieda D
(inkl. 23% DPH)
116,67 € netto
TXZZ103 Bezdrôtový mikrofónový systém
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Elektretový náhlavový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
70,33 € netto
Red laser
(inkl. 23% DPH)
86,30 € netto
Univerzálny stredobasový reproduktor, 50 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
28,86 € netto
Passive Loudspeaker
(inkl. 23% DPH)
170,80 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 1.86 mm pitch
XLR kábel, 0.7 m
(inkl. 23% DPH)
6,99 € netto
Lítiová batéria
(inkl. 23% DPH)
6,59 € netto
HDMI 2.0 splitter (1 vstup → 4 výstupy)
(inkl. 23% DPH)
229,27 € netto
Širokopásmový true diverzitný UHF PLL prijímač
(inkl. 23% DPH)
573,17 € netto
ZZSPARCOLDH, Efekt iskrovej fontány.
(inkl. 23% DPH)
1 039,02 € netto
Úžitkové puzdro Extrudovaný U-profil s vkladacími drážkami pre plošné spojeVymeniteľný predný panel s ochrannou fóliou, 1.5 mm hliníkový plechMatné čierne ABS plastové bočné kryty Materiál povrchu: eloxovaný a leptanýCelková hmotnosť: 36.5 mm
14,58 € brutto
(inkl. 23% DPH)
11,85 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | case |
| Materiál | aluminium sheet, ABS plastic |
| Dimensions | 65 x 36.5 x 107 mm |
| Width | 65 mm |
| Výška | 36.5 mm |
| Dĺžka | 107 mm |
| Rozmery PCB | 62 x 100 mm |
| Hmotnosť | 126 g |