SP-25A/200NEO
Kod EAN: CENA NA VYŽIADANIE
Professional PA bass-midrange speaker
Professional PA bass-midrange speaker
(inkl. 23% DPH)
48,33 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz, 48 Gbps, 4:4:4, 10-bit
(inkl. 23% DPH)
104,07 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Bezdrôtový, stereo streamer S-10 multi-room
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Tlmočnícka konzola
(inkl. 23% DPH)
739,02 € netto
Profesionálny stojan pre muzikantov
(inkl. 23% DPH)
57,56 € netto
Led Architectural Projector
(inkl. 23% DPH)
202,00 € netto
Hi-fi širokopásmový reproduktor, 35 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
45,45 € netto
Passive Loudspeaker
(inkl. 23% DPH)
170,80 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
EtherCon panelové prechodky
(inkl. 23% DPH)
15,85 € netto
Potenciometer, mono, 100 kΩ, log.
(inkl. 23% DPH)
2,44 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
ZZJET1500, Vertikálny prúdový dymostroj s LED diódami
(inkl. 23% DPH)
578,05 € netto
482mm rackové panely (19 ") Záslepka z 1,5 mm ocele, čierny náter. Horný a dolný okraj 8mm hranatý v rôznych konfiguráciách. Ideálne pre individuálne zostavenie 482mm (19") systémov.
13,30 € brutto
(inkl. 23% DPH)
10,81 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
482mm rackové panely (19 ")
Záslepka
z 1,5 mm ocele, čierny náter. Horný a dolný okraj 8mm hranatý v rôznych konfiguráciách. Ideálne pre individuálne zostavenie 482mm (19") systémov.
| Intended use/capacity | rack panel |
| Veľkosť | 482 mm (19") |
| Rack units, RU | 2 |
| Colour | black |
| Materiál | steel |
| Outside dimensions | 483 x 89 mm |
| Width | 483 mm |
| Výška | 89 mm |
| Hmotnosť | 530 g |