DT-25N
Kod EAN: 4007754154641
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Home DJ Furniture
(inkl. 23% DPH)
278,00 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
PA nástenné reproduktory
(inkl. 23% DPH)
75,69 € netto
WIFI modul aktívneho subwoofera, 100 W/2 Ω, trieda D
(inkl. 23% DPH)
116,67 € netto
Multifrekvenčný vreckový vysielač
(inkl. 23% DPH)
217,89 € netto
Multi-kanálové PA zosilňovače
(inkl. 23% DPH)
670,73 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
165,80 € netto
Reproduktorová stavebnica
(inkl. 23% DPH)
469,92 € netto
Prídavný reproduktor, 3 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
28,05 € netto
Hanging Bar for MAGIC Series P3.91 1000mm LED Panel
Power Cable
(inkl. 23% DPH)
20,91 € netto
PANASONIC Nabíjateľná olovená batéria, 12 V, 2.2 Ah
(inkl. 23% DPH)
37,89 € netto
Profesionálny IP a sériový joystick ovládač pre PTZ kamery s podporou PoE
(inkl. 23% DPH)
691,06 € netto
Dynamický rúčkový UHF PLL mikrofón
(inkl. 23% DPH)
395,12 € netto
ZZJET1500, Vertikálny prúdový dymostroj s LED diódami
(inkl. 23% DPH)
578,05 € netto
Wall-mounted housing, for mounting the mixer with integrated MP3 player MXT-52MP3. Sheet steel version Light grey powder coating (RAL 7035) Attached hinged cover, opens downwards, non-removable, lockable Round rear panel cutout (40 mm) for cable in...
399,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
324,39 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Intended use/capacity | wall-mounted housing |
| Veľkosť | suitable for MXT-52MP3 |
| Colour | grey (RAL 7035) |
| Version | hinged cover, opens downwards, non-removable, lockable |
| Materiál | sheet steel housing, powder-coated |
| Mounting accessories | matching key |
| Usable depth | 74 mm |
| Outside dimensions | 220 x 190 x 126 mm |
| Width | 220 mm |
| Výška | 190 mm |
| Depth | 126 mm |
| Hmotnosť | 2 kg |