TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Column PA System
(inkl. 23% DPH)
399,00 € netto
Mono PA mixážny zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
249,17 € netto
Spottune OMNI TRACK speaker, white
(inkl. 23% DPH)
600,81 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Tlmočnícky system, základná jednotka
(inkl. 23% DPH)
1 025,20 € netto
Ultraľahký náhlavový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
50,81 € netto
Led Par Cans
(inkl. 23% DPH)
116,26 € netto
Sada reproduktorových hrotov (4 ks)
(inkl. 23% DPH)
15,20 € netto
Passive Loudspeaker
(inkl. 23% DPH)
170,80 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Reproduktorový kábel, 2 m, 2-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
29,11 € netto
Stolová zásuvka s viacerými zásuvkami, 5 zásuviek, vypínač
(inkl. 23% DPH)
35,53 € netto
HDMI 2.0 audio extraktor a embedder
(inkl. 23% DPH)
229,27 € netto
Nabíjacia stanica
(inkl. 23% DPH)
190,24 € netto
ZZONE-IRCD, Internetové rádio s FM/DAB+/BLUETOOTH a CD prehrávačom
(inkl. 23% DPH)
311,38 € netto
Nabíjateľná olovená batéria, 12 V, 2.2 Ah, od PANASONIC. Bezúdržbová Extra vysoká kapacita Pre všeobecné použitie Vybíjanie alebo skladovanie v akejkoľvek polohe Pre paralelnú prevádzku v pohotovostnom režime (SBPO) a cyklickú prevádzku (CO) 6-9 rokov...
46,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
37,89 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Menovité napätie | 12 V |
| Kapacita | 2.3 Ah |
| Technológia | lead acid |
| Množstvo | 1 |
| VdS No. | G101139 |
| Dimensions | 178 x 64 x 34 mm |
| Hmotnosť | 0.95 kg |
| Connections | push-on terminal 4.8 mm(Faston 187) |
| Ďalšie funkcie | SBPO, CO, 6-9 years |