DT-25N
Kod EAN: 4007754154641
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
308,13 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
Tlakový reproduktor, odolný voči počasiu
(inkl. 23% DPH)
103,50 € netto
Internetové rádio, FM RDS a DAB+ tuner, MP3 prehrávač, Bluetooth
(inkl. 23% DPH)
490,24 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Univerzálne PA reproduktorové systémy, 160 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
330,08 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
32,50 € netto
PA terminál
(inkl. 23% DPH)
3,41 € netto
Izolátor uzemnenia
(inkl. 23% DPH)
15,04 € netto
PVC LED Panel for Fixed Indoor Installation, 2.5 mm Pitch, 320×480 mm
Reproduktorový kábel, bezhalogénový, 2 x 2.5 mm2, 100 m
(inkl. 23% DPH)
443,90 € netto
Plast 70, sprej, 400 ml
(inkl. 23% DPH)
27,24 € netto
1×4 HDMI 2.1 splitter s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz a audio de-embedding
(inkl. 23% DPH)
319,51 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s tlačidlom on/off
(inkl. 23% DPH)
97,07 € netto
ZZPST2B
(inkl. 23% DPH)
53,18 € netto
Rackový panel, s ventilačnými otvormi.RCP-8723U: 3 RS, 483x133.5 mmRCP-8724U: 4 RS, 483x178 mm
18,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
15,12 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Intended use/capacity | rack panel |
| Veľkosť | 482 mm (19") |
| Rack units, RU | 3 |
| Colour | black |
| Version | ventilation slots |
| Materiál | steel |
| Outside dimensions | 483 x 133.5 mm |
| Width | 483 mm |
| Výška | 133.5 mm |
| Hmotnosť | 623 g |