TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
8-zone multifunctional mixing amplifier, 8 x 125 W, 4 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
1 821,95 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
PA stĺpové reproduktory odolné voči počasiu
(inkl. 23% DPH)
514,63 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
PLL vreckový prijímač
(inkl. 23% DPH)
208,13 € netto
Nástenná konzola pre kompaktné PA reproduktorové systémy
(inkl. 23% DPH)
30,49 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
43,60 € netto
Bassreflexová trubica, SV=77 cm2
(inkl. 23% DPH)
6,99 € netto
Stereo audio prepojovací kábel, 1.5 m
(inkl. 23% DPH)
9,76 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 2.50mm pitch
XLR kábel, 20 m, NEUTRIK
(inkl. 23% DPH)
51,95 € netto
Úžitkové puzdro, 65 x 36.5 x 107 mm
(inkl. 23% DPH)
11,85 € netto
HDMI 2.0 audio extraktor a embedder
(inkl. 23% DPH)
229,27 € netto
Elektretový mikrofón nad hlavu
(inkl. 23% DPH)
85,85 € netto
ZZCP600, Žľab na káble, gumený, 6m
(inkl. 23% DPH)
69,91 € netto
Pružinová svorka reproduktora, 4 pólová Základný tvar Pre naskrutkovanie
2,30 € brutto
(inkl. 23% DPH)
1,87 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | spring-loaded speaker terminal |
| Type | square, for screwing on |
| Colour | black/red |
| Materiál | plastic |
| Suitable for | unit-specific design |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 70 x 25 mm |
| Mounting dimensions | see drawing |
| Hmotnosť | 18 g |
| Ďalšie funkcie | 4 poles |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.025 x 0.03 x 0.07 m |
| Gross weight | 0.018 kg |
| Net weight | 0.018 kg |