ATT100
Kod EAN: 4032661299024
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Gigabit Power over Ethernet switch
(inkl. 23% DPH)
223,58 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
PA reproduktor odolný voči poveternostným vplyvom, čierny
(inkl. 23% DPH)
59,35 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 2 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
267,48 € netto
Nabíjacia stanica, jeden port
(inkl. 23% DPH)
96,50 € netto
Pena na mikrofón
(inkl. 23% DPH)
2,76 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
18,99 € netto
Univerzálny reproduktor, 8 WMAX, 4 WRMS, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
8,62 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Profesionálny IP a sériový joystick ovládač pre PTZ kamery s podporou PoE
(inkl. 23% DPH)
691,06 € netto
Adaptér
(inkl. 23% DPH)
3,74 € netto
Potenciometer, mono, 10 kΩ, lineárny, centrálny
(inkl. 23% DPH)
2,11 € netto
Audio extender pre analógový a digitálny prenos po kábli CAT5e/6/7
(inkl. 23% DPH)
286,99 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
8-kanálový audio mix
(inkl. 23% DPH)
214,63 € netto
Podomietkový predzosilňovač Na pripojenie výkonových zosilňovačov Osadená kovová základná doska Pripojenia a ovládače úrovne pre linkový vstup a vstup pre mikrofón Popis funkcií: Predzosilňovač pre pripojenie dynamického mikrofónu s 6,3 mm konektorom...
353,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
286,99 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Line input | 400 mV (line) 4 mV (mic) |
| Vstupné riadiace napätie | DC 0-10 V |
| Line output | 5 V max./50 Ω |
| Frequency range | 20-20,000 Hz (line) 40-15,000 Hz (mic) |
| Napájanie | DC 22-26 V/0.025 A |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 139 g |
| Connections | 7-pole terminal strip, removable 1 x RCA L/R (line) 1 x 6.3 mm jack (mic) |