CRAB-12
Kod EAN:
Mini laser efekt
Mini laser efekt
(inkl. 23% DPH)
104,00 € netto
Hanging Bar for MAGIC Series P3.91 1000mm LED Panel
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Portable PA speaker system
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
485,00 € netto
4-zónový multifunkčný zosilňovač s podporou Dante®, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
1 246,34 € netto
Automatický mixer mikrofónov
(inkl. 23% DPH)
490,24 € netto
PA reproduktorový vysokovýkonný systém odolný voči poveternostným podmienkam, 120W
(inkl. 23% DPH)
995,12 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Tesniaca páska na reproduktory, 5ks á 15 cm
(inkl. 23% DPH)
3,74 € netto
Push-on terminál, 2.8 mm
(inkl. 23% DPH)
12,44 € netto
GOB LED module for composite screens for fixed installations, 1.86mm pitch
Sieťový kábel s blokovaním IEC, 2 m
(inkl. 23% DPH)
10,78 € netto
Potenciometer, mono, 10 kΩ, log.
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s extrakciou zvuku a podporou 8K@60Hz
(inkl. 23% DPH)
191,06 € netto
Miniatúrny elektretový, nástrojový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
106,50 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
3.5 mm stereo samec Plast Ochrana pred ohybom kábla Pre káble: Ø 5 mm
0,90 € brutto
(inkl. 23% DPH)
0,73 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | plug |
| Type | 3.5 mm plug |
| Množstvo | 1 |
| Farebné kódovanie | black |
| Cable inlet | Ø 5 mm |
| Cable bending protection | yes |
| Stereo | yes |
| Materiál | plastic |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 3 g |