SP-15A/350NEO
Kod EAN:
Profesionálny basový reproduktor
Profesionálny basový reproduktor
(inkl. 23% DPH)
95,00 € netto
1x8 HDMI 2.0 Splitter s podporou 4K@60Hz, HDR a EDID manažmentom
(inkl. 23% DPH)
280,49 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
PA reproduktorový systém v 100 V linkovej technológii
(inkl. 23% DPH)
542,28 € netto
4 zónový multi-room predzosilňovač
(inkl. 23% DPH)
825,20 € netto
Prenosný zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
1 174,80 € netto
ZZCP600, Žľab na káble, gumený, 6m
(inkl. 23% DPH)
69,91 € netto
Black Light
(inkl. 23% DPH)
149,20 € netto
Univerzálny stredobasový reproduktor, 50 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
28,86 € netto
Nízkoexpanzná pena, 6 plátov (1 m2)
(inkl. 23% DPH)
72,68 € netto
GOB LED module for composite screens for fixed installations, 1.86mm pitch
BNC panelová prechodka, 75 Ω
(inkl. 23% DPH)
13,41 € netto
Potenciometer, mono, 10 kΩ, lineárny
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s extrakciou zvuku a podporou 8K@60Hz
(inkl. 23% DPH)
191,06 € netto
MPX stereo UHF PLL in-ear monitoring systém
(inkl. 23% DPH)
690,24 € netto
analógový prepojovací box
(inkl. 23% DPH)
44,71 € netto
5-cestný 100 V transformátor, na pripojenie 100 V zdroja audio signálu k zariadeniam s linkovými vstupmi. Vhodné pre PA mixážne zosilňovače PA-1120, PA-1240, PA-6240, PA-6480, PA-6000 Transformácia 100 V výstupných signálov na linkové signá...
95,69 € brutto
(inkl. 23% DPH)
77,80 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | 100 V transformer |
| Frequency range | 15-30,000 Hz |
| Input impedance | 20 kΩ |
| Output impedance | 200 Ω |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 120 x 75 x 60 mm |
| Hmotnosť | 405 g |
| Vstupy | cable lugs |
| Výstupy | screw terminals |