TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Column PA System
(inkl. 23% DPH)
399,00 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Tlakový reproduktor, odolný voči počasiu
(inkl. 23% DPH)
43,09 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
308,13 € netto
Taška s integrovanou funkciou nabíjania
(inkl. 23% DPH)
302,44 € netto
Aktívny dvojpásmový stereo reproduktorový systém, 2 x 30 W, 13 cm
(inkl. 23% DPH)
213,01 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
4,08 € netto
Hi-fi stredobasový reproduktor, 50 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
32,00 € netto
Ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
Hanging Bar for MAGIC Series P3.91 1000mm LED Panel
Vysokokvalitný HDMI™ vysokorýchlostný prepojovací kábel, 10 m
(inkl. 23% DPH)
15,12 € netto
Potenciometer, mono, 50 kΩ, lineárny
(inkl. 23% DPH)
1,71 € netto
1×4 HDMI 2.1 splitter s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz a audio de-embedding
(inkl. 23% DPH)
319,51 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s tlačidlom on/off
(inkl. 23% DPH)
97,07 € netto
ZZACC1VE, Stereo slúchadlá s mikrofónom
(inkl. 23% DPH)
5,70 € netto
Nástenná konzola pre PA reproduktorové systémy Čierne lakované, robustné špeciálne prevedenie s hranatou trubicou Nastaviteľný uhol sklonu v 4 krokoch (90-115°), zabezpečenie zaisťovacou skrutkou Max. vzdialenosť medzi tŕňom a nástennou trubkou s hranat...
82,40 € brutto
(inkl. 23% DPH)
66,99 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | wall bracket |
| Suitable for | PA speaker systems |
| Features | mandrel |
| Materiál | metal |
| Colour | black |
| Max. load/centr. weight concentr. | 25 kg |
| Naklápanie | 4-step |
| Dĺžka | 470 mm |
| Hmotnosť | 2.805 kg |