TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Internetové rádio, FM RDS a DAB+ tuner, MP3 prehrávač, Bluetooth
(inkl. 23% DPH)
490,24 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
PA reproduktorové systémy
(inkl. 23% DPH)
198,37 € netto
Bezdrôtový, stereo streamer S-10 multi-room
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Prenosný zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
1 432,52 € netto
Elektretový náhlavový mikrofón, odolný voči striekajúcej vode, IPX4
(inkl. 23% DPH)
76,02 € netto
Dmx Splitters
(inkl. 23% DPH)
112,50 € netto
Reproduktorová stavebnica
(inkl. 23% DPH)
305,69 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Stereo predlžovací kábel, 6 m
(inkl. 23% DPH)
5,93 € netto
Úžitkové puzdro, 65 x 36.5 x 207 mm
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz, 48 Gbps, 4:4:4, 10-bit
(inkl. 23% DPH)
104,07 € netto
Elektretový shotgun mikrofón
(inkl. 23% DPH)
302,44 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Nabíjateľná olovená batéria, 12 V, 7.2 Ah, od PANASONIC. Bezúdržbová Extra vysoká kapacita Pre všeobecné použitie Vybíjanie alebo skladovanie v akejkoľvek polohe Pre paralelnú prevádzku v pohotovostnom režime (SBPO) a cyklickú prevádzku (CO) 6-9 rokov...
57,20 € brutto
(inkl. 23% DPH)
46,50 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Menovité napätie | 12 V |
| Kapacita | 7.0 Ah |
| Technológia | lead-acid |
| Množstvo | 1 |
| VdS No. | yes |
| Dimensions | 151 x 97.5 x 65 mm |
| Hmotnosť | 2.4 kg |
| Connections | push-on terminal 4.8 mm(Faston 187) |
| Ďalšie funkcie | SBPO, CO |