SP-25A/200NEO
Kod EAN: CENA NA VYŽIADANIE
Professional PA bass-midrange speaker
Professional PA bass-midrange speaker
(inkl. 23% DPH)
48,33 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
ZZONE-IRCD, Internetové rádio s FM/DAB+/BLUETOOTH a CD prehrávačom
(inkl. 23% DPH)
311,38 € netto
4-zónový multifunkčný zosilňovač s podporou Dante®, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
1 246,34 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Portable PA speaker system
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
535,00 € netto
Led Bar
(inkl. 23% DPH)
43,10 € netto
Hi-fi stredobasový reproduktor, 40 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
40,57 € netto
Prídavný reproduktor, 3 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
28,05 € netto
Outdoor led poster 2m with mobile stand and integrated media player
NEUTRIK 6.3 mm samica, stereo
(inkl. 23% DPH)
12,11 € netto
Potenciometer, mono, 10 kΩ, log., 41 zarážok
(inkl. 23% DPH)
2,76 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
TXZZ101, Sada bezdrôtových mikrofónov
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Adaptér pre stojan s montážnou plochou 175mm x 88mm určený pre reproduktorové, alebo svetelné systémy. Vyrobený z odolnej ocele s čiernym lakovaným povrchom. Je vhodný pre všetky stojany so štandardným priemerom. Dodáva sa s dvoma M8/16mm skrutkami. Maxim...
14,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
11,87 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
Adaptér pre stojan s montážnou plochou 175mm x 88mm určený pre reproduktorové, alebo svetelné systémy. Vyrobený z odolnej ocele s čiernym lakovaným povrchom. Je vhodný pre všetky stojany so štandardným priemerom. Dodáva sa s dvoma M8/16mm skrutkami. Maximálna nosnosť: 25kg, Výška: 90mm
| Description | stand adapter |
| Suitable for | speaker systems, lights |
| Features | tommy screw: M8 x 16 mm |
| Materiál | steel |
| Colour | black |
| Max. load/centr. weight concentr. | 25 kg |
| Montážna doska | 175 x 85 mm |
| Priemer tuby | Ø 35 mm |
| Dĺžka | 90 mm |
| Hmotnosť | 428 g |