TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
8-zone multifunctional mixing amplifier, 8 x 125 W, 4 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
1 821,95 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Mono PA výkonový zosilňovač, 480 W
(inkl. 23% DPH)
674,80 € netto
Nástenný ovládací modul pre PA-4125DX
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
482 mm (19") montážna sada
(inkl. 23% DPH)
37,89 € netto
Led Lamp
(inkl. 23% DPH)
23,25 € netto
Filmový kondenzátor MKP, 3.3 µF, 250 V
(inkl. 23% DPH)
1,38 € netto
Nízkoexpanzná pena, 6 plátov (1 m2)
(inkl. 23% DPH)
72,68 € netto
Led poster with mobile stand and integreated media player
Adapter
(inkl. 23% DPH)
4,17 € netto
PANASONIC Nabíjateľná olovená batéria, 12 V, 1.3 Ah
(inkl. 23% DPH)
29,27 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s extrakciou zvuku a podporou 8K@60Hz
(inkl. 23% DPH)
191,06 € netto
PLL vreckový prijímač
(inkl. 23% DPH)
208,13 € netto
Reproduktorový kábel
(inkl. 23% DPH)
1,60 € netto
Modul detekcie poruchy Pre PA zosilňovače PA-6240, PA-6480, PA-6600 a PA-1960 Modul prenáša 20 kHz pilotný tón na sledovanie funkcií PA zosilňovača V prípade poruchy sa otvorí kontaktné relé Nastaviteľná citlivosť
79,80 € brutto
(inkl. 23% DPH)
64,88 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | fault detection module |
| Suitable for | PA-6240, PA-6480, PA-6600, PA-1960 |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 44 g |
| Ďalšie funkcie | 20 kHz pilot tone |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.075 x 0.04 x 0.085 m |
| Gross weight | 0.073 kg |
| Net weight | 0.044 kg |