IE-5
Kod EAN: 4007754231656
Monitorovanie do uší
Monitorovanie do uší
(inkl. 23% DPH)
70,00 € netto
Lighting Case
(inkl. 23% DPH)
189,50 € netto
Mono PA mixážny zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
249,17 € netto
Stereo stropný reproduktor
(inkl. 23% DPH)
96,75 € netto
Bezdrôtový stereo zosilňovač A-50, multi-room
(inkl. 23% DPH)
230,08 € netto
PLL vreckový vysielač
(inkl. 23% DPH)
238,21 € netto
Portable PA speaker system
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
535,00 € netto
Led Lighting Effects
(inkl. 23% DPH)
57,50 € netto
Stuhový výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
65,20 € netto
High-end ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
14,39 € netto
Indoor LED panel for composite screens for rental installations 2.6mm pitch 500x500mm
(inkl. 23% DPH)
1 012,13 € netto
Reproduktorový kábel “HIGH QUALITY”, 2 x 2.5 mm2, 100 m
(inkl. 23% DPH)
347,15 € netto
Spínaný PSU, 3 A max.
(inkl. 23% DPH)
33,74 € netto
HDMI 2.0 splitter (1 vstup → 4 výstupy)
(inkl. 23% DPH)
229,27 € netto
2-kanálový diverzitný UHF PLL širokopásmový prijímač
(inkl. 23% DPH)
268,29 € netto
ZZFM4500HZ, All-in-one stroj na dym/hmlu pre profesionálne efekty
(inkl. 23% DPH)
2 513,01 € netto
Pripojovací kábel, 4-pólový konektor " Hirose " Vhodný pre CM-801F, CM-804IF, CM-214F, CM-204ULF a CM-235IF
17,31 € brutto
(inkl. 23% DPH)
14,07 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | connection cable |
| Colour | beige |
| Suitable for | CM-801F, CM-804IF, CM-214F, CM-214ULF, CM-235IF, CM-235IB, CX-500FHW |
| Dĺžka | 1.5 m |
| Hmotnosť | 15 g |
| Connections | 4-pole Hirose connector |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.11 x 0.015 x 0.085 m |
| Gross weight | 0.021 kg |
| Net weight | 0.015 kg |