CRAB-12
Kod EAN:
Mini laser efekt
Mini laser efekt
(inkl. 23% DPH)
104,00 € netto
Ochranné puzdro pre reproduktory ZZIGGY
(inkl. 23% DPH)
49,30 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
2-pásmový PA nástenný reproduktorový systém odolný voči počasiu, biely
(inkl. 23% DPH)
97,32 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
Nabíjacia stanica
(inkl. 23% DPH)
92,68 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s LED
(inkl. 23% DPH)
136,59 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
36,30 € netto
Sada reproduktorových hrotov (4 ks)
(inkl. 23% DPH)
11,38 € netto
12 odrušovač
(inkl. 23% DPH)
12,93 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
6.3 mm mono zástrčka
(inkl. 23% DPH)
0,50 € netto
Panelový merač pohyblivej cievky, 15 A
(inkl. 23% DPH)
20,24 € netto
Všestranný audio DSP procesor
(inkl. 23% DPH)
2 652,85 € netto
Pripojovací kábel, 1,5 m, pravouhlý konektor
(inkl. 23% DPH)
9,92 € netto
ZZONE-IRCD, Internetové rádio s FM/DAB+/BLUETOOTH a CD prehrávačom
(inkl. 23% DPH)
311,38 € netto
DI Boxy Pre optimálny prenos signálu z hudobného nástroja do mixpultu alebo zosilňovača. Použitím spojky transformátora dochádza k rušeniu kvôli problémom so zhodou, napr. do slučiek, do veľkej miery sa im zabráni. Vstup a výstup je galvanicky izolovaný...
40,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
33,01 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
PRODUCTION PARTNER 04/2013“The measured values and workmanship give no reason for criticism. When considering the price, too, you can go wrong.”
| Description | DI box |
| Frequency range | 15-30,000 Hz |
| Input impedance | 50 kΩ |
| Output impedance | 600 Ω (bal.), 50 kΩ (unbal.) |
| Gain | 0/-20/-40 dB |
| Transmission ratio | 10:1 |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 74 x 45 x 130 mm |
| Hmotnosť | 560 g |
| Vstupy | 1 x 6.3 mm jack, unbal |
| Výstupy | 1 x 6.3 mm jack, unbal., par. out XLR, bal. |