DT-25N
Kod EAN: 4007754154641
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
PA stropný reproduktor, 20 cm (8")
(inkl. 23% DPH)
49,76 € netto
4-zónový multifunkčný zosilňovač s podporou Dante®, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
1 246,34 € netto
Portable Speaker
(inkl. 23% DPH)
167,00 € netto
Aktívny 2.1 PA subwoofer, 1,200 W
(inkl. 23% DPH)
1 481,30 € netto
Led Lamp
(inkl. 23% DPH)
23,25 € netto
Dvojica banánových zástrčiek pre reproduktory, 4 mm
(inkl. 23% DPH)
9,11 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Reproduktorový kábel, 15 m, 4-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
152,03 € netto
Kvalitný spájkovací hrot
(inkl. 23% DPH)
4,55 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
UHF PLL vreckový vysielač s klopovým (lavalierovým) mikrofónom
(inkl. 23% DPH)
133,33 € netto
MSZZ149, Profesionálny stojan pre mikrofón
(inkl. 23% DPH)
82,93 € netto
NEUTRIK 6.3 mm mono konektor, pravouhlý Pozlátené kontakty Celokovové telo, čierne Tenké, nekĺzavé telo Odľahčenie ťahu a ochrana proti ohybu kábla Pre káble až do: Ø 4-7 mm
7,90 € brutto
(inkl. 23% DPH)
6,42 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | plug, right-angle |
| Type | NEUTRIK plug 6.3 mm |
| Množstvo | 1 |
| Features | gold-plated contacts |
| Farebné kódovanie | black, gold |
| Cable inlet | Ø 4-7 mm |
| Strain relief | yes |
| Cable bending protection | yes |
| Mono | yes |
| Materiál | metal |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 35 g |