CC-133
Kod EAN:
3-vodičová pripojovacia svorka od WAGO
3-vodičová pripojovacia svorka od WAGO
(inkl. 23% DPH)
0,36 € netto
Bezdrôtový HDMI extender 4K@60Hz – sada vysielača a prijímača (50 m)
(inkl. 23% DPH)
480,49 € netto
Dvojkanálová UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
Hi-fi nástenný a stropný reproduktor, 25 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
49,76 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
Tlmočnícky system, základná jednotka
(inkl. 23% DPH)
1 025,20 € netto
Univerzálne PA reproduktorové systémy, 125 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
309,76 € netto
Led Architectural Projector
(inkl. 23% DPH)
202,00 € netto
Špičkový výškový reproduktor AIR MOTION TRANSFORMER, 60 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
247,97 € netto
Push-on terminál, 4.8 mm
(inkl. 23% DPH)
13,50 € netto
8-portový 4K HDMI splitter a distribučný zosilňovač s podporou CEC
(inkl. 23% DPH)
460,16 € netto
Vstavané zásuvky PCB Cinch
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
Prázdny kľúč
(inkl. 23% DPH)
14,72 € netto
Všestranný audio DSP procesor
(inkl. 23% DPH)
2 652,85 € netto
Montážna platňa
(inkl. 23% DPH)
12,93 € netto
ZZFM4500HZ, All-in-one stroj na dym/hmlu pre profesionálne efekty
(inkl. 23% DPH)
2 513,01 € netto
RCA panelová samica, v tele panelového konektora XLR série D. Čierne kovové telo Pozlátené kontakty Čierne kódovanie
9,90 € brutto
(inkl. 23% DPH)
8,05 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | panel jack |
| Type | RCA |
| Množstvo | 1 |
| Features | gold-plated contacts |
| Farebné kódovanie | black colour coding |
| Pripojenie | RCA jack |
| Admiss. ambient temp. | -30 °C to +80 °C |
| Dimensions | 26 x 31 x 24 mm |
| Hmotnosť | 23 g |