TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Cardioid Gooseneck Microphone with Switch – 55cm length, White
(inkl. 23% DPH)
43,89 € netto
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Nástenný zónový ovládač
(inkl. 23% DPH)
279,17 € netto
Nabíjacia stanica
(inkl. 23% DPH)
92,68 € netto
Racková skriňa pre 482 mm (19") zariadenia, 42 U
(inkl. 23% DPH)
1 004,88 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
1 583,00 € netto
Bassreflexová trubica, SV=20.4 cm2
(inkl. 23% DPH)
7,56 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Indoor COB LED panel for composite screens for fixed installations 0.93mm pitch 600x337,5mm
Speaker Cable
(inkl. 23% DPH)
17,07 € netto
Moving coil panel meter, 10 V
(inkl. 23% DPH)
20,24 € netto
Audio extender pre analógový a digitálny prenos po kábli CAT5e/6/7
(inkl. 23% DPH)
286,99 € netto
Nabíjacia stanica
(inkl. 23% DPH)
190,24 € netto
ZZFM3000, Kompaktný dymostroj
(inkl. 23% DPH)
543,90 € netto
Rackový panel, 1U Otvory na: 6 x D-radu, napríklad, NC-3MDL1, NC-3FDL1, NL-2MP, NL-4MP Rozmery 482x44,5 mm Doteraz bola vzhľadom na odlišné rozostupy otvorov pre montáž konektorov série "D" a "P" od Neutrik nevyhnutná ručná úprava záslepky. Táto...
11,30 € brutto
(inkl. 23% DPH)
9,19 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
Rackový panel, 1U
Doteraz bola vzhľadom na odlišné rozostupy otvorov pre montáž konektorov série "D" a "P" od Neutrik nevyhnutná ručná úprava záslepky. Táto séria záslepiek je vhodná pre oba typy konektorov bez nutnosti úprav.
| Intended use/capacity | rack panel |
| Veľkosť | 482 mm (19") |
| Rack units, RU | 1 |
| Colour | black |
| Version | 4 x D series |
| Materiál | metal |
| Outside dimensions | 482 x 44.5 mm |
| Width | 482 mm |
| Výška | 44.5 mm |
| Hmotnosť | 275 g |