ATT100
Kod EAN: 4032661299024
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Bezdrôtový 2-kanálový mikrofónny systém
(inkl. 23% DPH)
291,87 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
Budič / rezonátor odolný voči počasiu, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
25,53 € netto
Nástenný ovládací modul pre PA-4125DX
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
Kryt prepravného kufra
(inkl. 23% DPH)
272,36 € netto
Stereo RIAA predzosilňovač
(inkl. 23% DPH)
34,07 € netto
Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
124,70 € netto
Rukoväť remienka
(inkl. 23% DPH)
6,99 € netto
Izolátor uzemnenia
(inkl. 23% DPH)
15,04 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Adapter
(inkl. 23% DPH)
5,00 € netto
Panelový merač pohyblivej cievky, 0.1 mA
(inkl. 23% DPH)
22,20 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
Transportný kufrík s funkciou nabíjania
(inkl. 23% DPH)
1 026,83 € netto
ZZFM4500HZ, All-in-one stroj na dym/hmlu pre profesionálne efekty
(inkl. 23% DPH)
2 513,01 € netto
Montážny predný panel pre inštaláciu antény – Front panel kovový, čierne lakovaný Rozmery: 227 × 44 × 1,6 mm, 1U
15,90 € brutto
(inkl. 23% DPH)
12,93 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Intended use/capacity | mounting plate |
| Rack units, RU | 1 |
| Colour | black |
| Version | 2 x BNC mounting hole |
| Materiál | metal |
| Outside dimensions | 227 x 44 x 1.6 mm |
| Width | 227 mm |
| Výška | 44 mm |
| Depth | 1.6 mm |
| Hmotnosť | 120 g |