DT-25N
Kod EAN: 4007754154641
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Cardioid Gooseneck Microphone with Switch – 55cm length, White
(inkl. 23% DPH)
43,89 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
PA stropné reproduktory (odolné voči vplyvom počasia)
(inkl. 23% DPH)
80,48 € netto
Bezdrôtový mini stereo zosilňovač A-30+ multi-room
(inkl. 23% DPH)
162,52 € netto
Modul 2-kanálového multifrekvenčného prijímača
(inkl. 23% DPH)
192,68 € netto
Stojan na notebook
(inkl. 23% DPH)
140,65 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
90,80 € netto
Plastový roh
(inkl. 23% DPH)
0,73 € netto
Push-on terminál, 2.8 mm
(inkl. 23% DPH)
12,44 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
Stereo audio/video káblový adaptér
(inkl. 23% DPH)
3,25 € netto
Samolepiace velúrové rúno, 1 m2
(inkl. 23% DPH)
14,07 € netto
Všestranný audio DSP procesor
(inkl. 23% DPH)
2 652,85 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s LED
(inkl. 23% DPH)
66,99 € netto
Prenosný hudobný systém s batériou – 120 W
(inkl. 23% DPH)
213,01 € netto
Plastový roh 3-ramenný, 1 z toho je skrátený 55 x 55 x 37 mm
0,90 € brutto
(inkl. 23% DPH)
0,73 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | plastic corner |
| Type | 3 legs |
| Colour | black |
| Materiál | plastic |
| Suitable for | speaker cabinets |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | see drawing |
| Hmotnosť | 10 g |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.06 x 0.04 x 0.06 m |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Net weight | 0.01 kg |