CRAB-12
Kod EAN:
Mini laser efekt
Stereo ovládač spätnej väzby DSP Zabraňuje akustickej spätnej väzbe, ktorá sa objavuje v PA systémoch 12 strmých presných vrubových filtrov na každý stereo kanál Editovateľné parametre filtra (dodávané so softvérom) 4 výrobné prednastavenia, 16 užívateľ...
464,01 € brutto
(inkl. 23% DPH)
377,24 € netto
Xound 2014/6“An interesting tool for live applications which is able to solve various tricky feedback problems. No matter whether for a monitor or for FOH, the controller MFE-212 delivers a great performance. There is no perceivable difference in sound when switching to bypass mode, i.e. the controller provides a clear and precise sound performance.”
| Description | feedback controller |
| Frequency range | 20-20,000 Hz |
| Vstupný signál | 2.2 V max. |
| Output signal | 2.2 V max. |
| Pomer S/N | > 90 dB |
| THD | < 0.01% |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Napájanie | ˜ 230 V/50 Hz/20 VA |
| Dimensions | 482 x 44 x 193 mm, 1 RU |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Vstupy | 1 x XLR L/R, bal. (line)1 x 6.3 mm jack L/R (line) |
| Výstupy | 1 x XLR L/R, bal. (line)1 x 6.3 mm jack L/R (line) |
| Ďalšie funkcie | MIDI in/out (2 x 5-pole DIN) USB Type-A jack |