ATT100
Kod EAN: 4032661299024
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Indoor LED panel for composite screens for rental installations 2.6mm pitch 500x500mm
(inkl. 23% DPH)
1 012,13 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Dvojica PA reproduktorov pod omietku, 15 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
55,04 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
16-kanálový PLL prijímač, 863.1-864.9 MHz
(inkl. 23% DPH)
232,52 € netto
Profesionálny prázdny bubon na kábel
(inkl. 23% DPH)
229,27 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
13,33 € netto
Reproduktorový terminál
(inkl. 23% DPH)
8,62 € netto
Sieťový kábel
(inkl. 23% DPH)
31,63 € netto
Indoor COB LED panel for composite screens for fixed installations 0.93mm pitch 600x337,5mm
Reproduktorový kábel, 15 m, 4-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
152,03 € netto
PANASONIC Nabíjateľná olovená batéria, 12 V, 7.2 Ah
(inkl. 23% DPH)
46,50 € netto
Všestranný audio DSP procesor
(inkl. 23% DPH)
2 652,85 € netto
Závesný elektretový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
122,76 € netto
ZZEN612B, Batériou napájané mini LED s 6v1 RGBWA + UV LED diódami
(inkl. 23% DPH)
281,30 € netto
Sada montážnych skrutiek, pre montáž 482 mm (19") modulov do rackov a kufríkov. Sada obsahuje: 4 x M6 klietkových matíc 4 x M6 x 15 mm skrutiek so zapustenou hlavou 4 x plastové podložky
5,30 € brutto
(inkl. 23% DPH)
4,31 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | set of cage nuts and screws |
| Type | 4 x M6 cage nut, 4 x M6 x 15 mm recessed head screw, 4 x plastic washer |
| Suitable for | 482 mm (19") inserts |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 30 g |
| Packing unit | 4 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.095 x 0.015 x 0.11 m |
| Gross weight | 0.034 kg |
| Net weight | 0.03 kg |