CRAB-12
Kod EAN:
Mini laser efekt
Mini laser efekt
(inkl. 23% DPH)
104,00 € netto
Audio streamer with Bluetooth
(inkl. 23% DPH)
244,72 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Pair of 2-way PA speaker systems, white
(inkl. 23% DPH)
291,06 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
Rečnícky pult s integrovaným 2-kanálovým multifrekvenčným prijímačom s technológiou UHF PLL a zosilňovačom triedy D
(inkl. 23% DPH)
1 638,21 € netto
Elektretový mikrofón so sponou
(inkl. 23% DPH)
35,61 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
207,50 € netto
Fóliový kondenzátor MKT, 250 V
(inkl. 23% DPH)
1,95 € netto
Štvorcestný rozdeľovač
(inkl. 23% DPH)
9,58 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Predlžovací kábel s viacerými zásuvkami, 6 zásuviek
(inkl. 23% DPH)
11,79 € netto
Prázdny kľúč
(inkl. 23% DPH)
14,72 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Elektretový náhlavový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
200,81 € netto
Svetlo PAR COB LED 200W 2 v 1 teplá a studená biela
(inkl. 23% DPH)
163,41 € netto
XLR kábel Linkový a mikrofónny predlžovací kábel S konektormi REAN (od NEUTRIK) 1 x XLR inline samica a 1 x XLR samec, vyvážené Tienený kábel OFC s nízkym šummom, Ø 5.9 mm Dĺžka: 15 m
29,70 € brutto
(inkl. 23% DPH)
24,15 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | audio, microphone |
| Connectors | 1 x REAN XLR plug,1 x REAN XLR inline jack |
| Dĺžka | 15 m |
| Colour | black |
| Internal conductor | 0.22 mm2 |
| Materiál | OFC |
| Počet jadier | 2 |
| Priemer kábla | Ø 5.9 mm |
| Tienenie | yes |
| Hmotnosť | 630 g |
| Special feature | balanced |