TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
GOB LED module for composite screens for fixed installations, 1.86mm pitch
Dvojkanálová UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
UHD BNC priechodný panelový konektor, 75 Ω, uzemnený
(inkl. 23% DPH)
13,98 € netto
Bezdrôtový, stereo streamer S-10 multi-room
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Profesionálny PLL vreckový vysielač
(inkl. 23% DPH)
239,84 € netto
Univerzálne PA reproduktorové systémy, 160 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
330,08 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
4,08 € netto
Vysokokvalitný hi-fi reproduktor s plným rozsahom, 20 W, 8 Ω, s čiernym kevlarovým kužeľom
(inkl. 23% DPH)
51,54 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
XLR kábel, 1 m
(inkl. 23% DPH)
9,76 € netto
Alkalické batérie veľkosti AAA, PANASONIC
(inkl. 23% DPH)
2,60 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
Elektretový mikrofón pre pevné inštalácie
(inkl. 23% DPH)
75,69 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
482 mm (19") montážna doska, 2 RS Vhodná pre inštaláciu tých zariadení do rackovej skrine, ktoré nie sú primárne určené na inštaláciu do rackovej skrine (napr. hi-fi komponentov) Čierna lakovaná oceľová verzia Povrchová plocha: 375 x 440 mm Max. záťaž:...
57,31 € brutto
(inkl. 23% DPH)
46,59 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Intended use/capacity | mounting plate |
| Veľkosť | 482 mm (19") |
| Rack units, RU | 2 |
| Colour | black |
| Materiál | steel |
| Inside dimensions | 375 x 440 mm |
| Max. load capacity | 20 kg |
| Hmotnosť | 2.55 kg |