ATT100
Kod EAN: 4032661299024
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Outdoor LED module for composite screens for rental 3.91 mm pitch 500x500mm
(inkl. 23% DPH)
745,61 € netto
Mono PA mixážny zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
249,17 € netto
Spottune SUB wireless subwoofer, black
(inkl. 23% DPH)
1 050,41 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
308,13 € netto
Ovládacia jednotka, ústredňa konferenčného systému
(inkl. 23% DPH)
433,33 € netto
Elektretový náhlavový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
178,05 € netto
Fireworks Machine
(inkl. 23% DPH)
215,80 € netto
PA stredobasový reproduktor, 200 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
129,27 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
NEUTRIK SPEAKON panel jack
(inkl. 23% DPH)
15,04 € netto
Držiak mikrofónovej kazety
(inkl. 23% DPH)
0,81 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Predlžovací kábel, 10 m
(inkl. 23% DPH)
44,31 € netto
ZZACC1VE, Stereo slúchadlá s mikrofónom
(inkl. 23% DPH)
5,70 € netto
Závesný elektretový mikrofón Pre závesné inštalácie, predovšetkým vhodné pre aplikácie, v ktorých nie je vizuálne alebo technicky žiadaný klasický mikrofón, napr. (pick-up) snímanie zvuku speváckych zborov, na divadelných pódiách alebo v prednáškových...
146,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
118,70 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | overhead hanging microphone |
| Spôsob prenosu | cable |
| Polar pattern | supercardioid |
| System | electret |
| Audio frequency range | 100-18,000 Hz |
| Nominálna impedancia | 220 Ω |
| Sensitivity | 4 mV/Pa |
| Max. sound pressure | 125 dB |
| Napájanie | DC 48 V, phantom power |
| Housing material | metal |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 100 g |
| Cable | 8 m |
| Pripojenie | XLR, bal. |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.09 x 0.06 x 0.38 m |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Net weight | 0.28 kg |