TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Bezdrôtový konferenčný speakerphone
(inkl. 23% DPH)
395,93 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
2-pásmový PA nástenný reproduktorový systém, biely
(inkl. 23% DPH)
139,84 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
308,13 € netto
Portable Speaker
(inkl. 23% DPH)
167,00 € netto
Kompaktný veľkomembránový kondenzátorový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
92,03 € netto
Led Architectural Projector
(inkl. 23% DPH)
38,20 € netto
Hi-fi stredobasový reproduktor, 50 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
37,56 € netto
High-end ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
14,39 € netto
Indoor LED panel for composite screens for rental installations 2.6mm pitch 500x500mm
(inkl. 23% DPH)
1 012,13 € netto
ZZCP110 1-kanálový káblový most pogumovaný
(inkl. 23% DPH)
24,80 € netto
Plug-in rýchlonabíjačka
(inkl. 23% DPH)
34,23 € netto
Všestranný audio DSP procesor
(inkl. 23% DPH)
2 652,85 € netto
Závesný elektretový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
86,18 € netto
SVETLO 200W 4 IN 1 RGBW COB LED PAR
(inkl. 23% DPH)
180,49 € netto
CH-8: Bezpečné a efektívne nabíjanie až 8 mikrofónov súčasne CH-8 je praktický transportný kufrík s integrovanou nabíjacou stanicou, ktorý vám umožní bezpečne a efektívne nabíjať až 8 mikrofónov súčasne. Je ideálny pre hudobníkov, zvukárov, prezent...
1 263,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
1 026,83 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
CH-8: Bezpečné a efektívne nabíjanie až 8 mikrofónov súčasne
CH-8 je praktický transportný kufrík s integrovanou nabíjacou stanicou, ktorý vám umožní bezpečne a efektívne nabíjať až 8 mikrofónov súčasne. Je ideálny pre hudobníkov, zvukárov, prezentujúcich a ďalších profesionálov, ktorí potrebujú mať svoje mikrofóny vždy pripravené na použitie.
Kľúčové vlastnosti:
| Description | transport case with integrated charging function |
| Colour | black |
| Suitable for | transmitters UF-20TB/5, JSS-20/5, JSS-4B/5, R-4TBM/5, RU-G3TB/5 |
| Napájanie | via encl. power supply |
| Dimensions | 357 x 294 x 433 mm |
| Hmotnosť | 11.6 kg |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.39 x 0.46 x 0.52 m |
| Gross weight | 13.05 kg |
| Net weight | 11.56 kg |