DT-25N
Kod EAN: 4007754154641
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
2×1 HDMI 2.1 prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz a 48 Gbps
(inkl. 23% DPH)
62,82 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Tlakový driver odolný voči počasiu
(inkl. 23% DPH)
49,76 € netto
Modul aktívneho reproduktora 2 x 40W/4 Ω, trieda D
(inkl. 23% DPH)
154,15 € netto
Multifrekvenčný vreckový vysielač
(inkl. 23% DPH)
217,89 € netto
2-kanálový 3-pásmový linkov rozbočovač
(inkl. 23% DPH)
80,89 € netto
Moving Heads Beam
(inkl. 23% DPH)
207,50 € netto
Výkonný cementový odpor, 39 Ω, 20 W
(inkl. 23% DPH)
2,36 € netto
Nízkoexpanzná pena, 6 plátov (1 m2)
(inkl. 23% DPH)
72,68 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
NEUTRIK XLR konektor, 3 pólový
(inkl. 23% DPH)
5,45 € netto
Úžitkové puzdro, 103 x 36.5 x 167 mm
(inkl. 23% DPH)
16,21 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s LED
(inkl. 23% DPH)
66,99 € netto
TXZZ622 Sada bezdrôtových mikrofónov
(inkl. 23% DPH)
190,24 € netto
Spínaný napájací zdroj, DC 12 V/3 A, vysoká energetická účinnosť, je v súlade so smernicou EÚ o ekodizajne. Šetrí náklady na elektrickú energiu vďaka nízkej spotrebe energie v pohotovostnom režime (< 0.3 W) Chránené proti skratu, preťaženiu a prehriatiu...
33,80 € brutto
(inkl. 23% DPH)
27,48 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Category | switch-mode power supply |
| Input voltage | ˜ 100-240 V/50-60 Hz/800 mA |
| Output voltage | DC 12 V |
| Output current | 3 A |
| Connections | low-voltage plug 5.5/2.1 mm |
| Cable length | 1.8 m |
| Short-circuit protection | yes |
| Overload protection | yes |
| Overheat protection | yes |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 50 x 32 x 116 mm |
| Hmotnosť | 285 g |
| Position | C |