TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Svetlo PAR COB LED 200W 2 v 1 teplá a studená biela
(inkl. 23% DPH)
163,41 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Guľový reproduktor PA odolný voči poveternostným vplyvom, čierny
(inkl. 23% DPH)
91,54 € netto
Bezdrôtový, stereo streamer S-10 multi-room
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Predsednícka mikrofónna stanica
(inkl. 23% DPH)
171,54 € netto
Univerzálne PA reproduktorové systémy, 125 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
309,76 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
12,50 € netto
Univerzálny reproduktor s plným rozsahom, 2 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
9,76 € netto
Izolátor uzemnenia
(inkl. 23% DPH)
15,04 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 2.50mm pitch
Nízkonapäťová panelová samica, 5.5/2.1 mm
(inkl. 23% DPH)
3,25 € netto
Úžitkové puzdro, 65 x 36.5 x 107 mm
(inkl. 23% DPH)
11,85 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
PLL vreckový prijímač
(inkl. 23% DPH)
208,13 € netto
ZZFM3000, Kompaktný dymostroj
(inkl. 23% DPH)
543,90 € netto
Sieťový kábel Cat. 6, viacnásobné tienenie, S/FTP 1 Gbps Páry vodičov v kovovej fólií (PiMF) Celkový opletený štít RJ45 plug s tvarovaným káblovým oporným púzdrom Pozlatené kontakty Konfigurácia v súlade s EIA/TIA 568 Špecifikácia kábla: 4x2xAWG 27/7 C...
1,80 € brutto
(inkl. 23% DPH)
1,46 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | 1000BASE-T Ethernet |
| Connectors | 2 x RJ45 plug |
| Cable specification | 4x2xAWG 27/7 CU, S/FTP |
| Dĺžka | 0.5 m |
| Colour | grey |
| Počet jadier | 4 x pair of 2 |
| Tienenie | S/FTP |
| Power rating | Cat. 6, 250 MHz |
| Hmotnosť | 24 g |