TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Lift Stands
(inkl. 23% DPH)
67,10 € netto
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
PA pultový mikrofón (push-to-talk)
(inkl. 23% DPH)
143,90 € netto
Bezdrôtový stereo zosilňovač A-50, multi-room
(inkl. 23% DPH)
230,08 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Professional active DSP speaker system with 2-channel amplifier, 360 W
(inkl. 23% DPH)
769,92 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
4,08 € netto
Miniatúrny hi-fi stredobasový reproduktor, 15 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
20,57 € netto
Prídavný reproduktor, 3 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
28,05 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
Reproduktorový kábel, 8 x 2 mm2, 50 m
(inkl. 23% DPH)
302,44 € netto
Úžitkové puzdro, 65 x 36.5 x 107 mm
(inkl. 23% DPH)
11,85 € netto
1×4 HDMI splitter s podporou 4K@60Hz a priepustnosťou 18 Gbps
(inkl. 23% DPH)
78,21 € netto
Dvojkanálová UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
analógový prepojovací box
(inkl. 23% DPH)
44,71 € netto
Dvojica reproduktorových pólových svoriek Kvalitná pozlátená verzia Naskrutkovanie a zapojenie Pre drevené skrinky do 25mmPre izolované použitie v kovových skrinkách
25,20 € brutto
(inkl. 23% DPH)
20,49 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | speaker pole terminals |
| Type | to be screwed and plugged |
| Colour | gold-plated |
| Materiál | metal |
| Suitable for | wooden cabinets up to 25 mm/insulated use in metal cabinets |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | see drawing |
| Hmotnosť | 37 g |
| Packing unit | 2 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.095 x 0.015 x 0.105 m |
| Gross weight | 0.042 kg |
| Net weight | 0.037 kg |