TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Audio streamer with Bluetooth
(inkl. 23% DPH)
244,72 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Nabíjateľná olovená batéria, 12 V
(inkl. 23% DPH)
31,30 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
308,13 € netto
Rúčkový mikrofón s integrovaným multifrekvenčným transmiterom
(inkl. 23% DPH)
155,28 € netto
Boundary mikrofón
(inkl. 23% DPH)
103,17 € netto
Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
489,00 € netto
Reproduktorový terminál
(inkl. 23% DPH)
8,13 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Outdoor led poster 2m with mobile stand and integrated media player
3.5 mm stereo samec
(inkl. 23% DPH)
0,73 € netto
Lítiové batérie CR2032
(inkl. 23% DPH)
1,87 € netto
Audio extender pre analógový a digitálny prenos po kábli CAT5e/6/7
(inkl. 23% DPH)
286,99 € netto
Dynamický vokálny mikrofón
(inkl. 23% DPH)
40,08 € netto
8-kanálový audio mix
(inkl. 23% DPH)
214,63 € netto
Dvojica banánových zástrčiek pre reproduktory, 4 mm Spojený kontakt Pozlátená high-end verzia Priečny otvor na vloženie káblov až do: Ø 7 mm Skrutka na stlačenie kábla s montážnym otvorom Ø 4 mm na vloženie ďalšej banánovej svorky
14,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
11,87 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | plug |
| Type | banana plugs for speakers |
| Množstvo | 2 |
| Features | gold-plated |
| Farebné kódovanie | red/black |
| Cable inlet | Ø 7 mm |
| Materiál | metal |
| Contact type | spliced contact |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 38 g (pair) |
| Ďalšie funkcie | cable pressing screw with mount. hole of Ø 4 mm for accept. an add. banana plug |