ATT100
Kod EAN: 4032661299024
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz, 48 Gbps, 4:4:4, 10-bit
(inkl. 23% DPH)
104,07 € netto
Dvojkanálová UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Rack pre 482 mm (19") zariadenia, 21 U
(inkl. 23% DPH)
778,05 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
74,60 € netto
L-ovládač
(inkl. 23% DPH)
22,68 € netto
Push-on terminál, 2.8 mm
(inkl. 23% DPH)
12,44 € netto
Profesionálny IP a sériový joystick ovládač pre PTZ kamery s podporou PoE
(inkl. 23% DPH)
691,06 € netto
Reproduktorový kábel, 2 m, 2-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
29,11 € netto
Potenciometer, mono, 10 kΩ, log.
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
Profesionálny IP a sériový joystick ovládač pre PTZ kamery s podporou PoE
(inkl. 23% DPH)
691,06 € netto
Rúčkový UHF PLL mikrofón s kondenzátorovou vložkou
(inkl. 23% DPH)
268,29 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
Eneloop rechargeable batteries, AAA size, pack of 2, from PANASONIC. Nickel metal hydride Long service life (charge up to 2,100 times) Low self-discharge Ready to use, pre-charged batteries Plastic-free packaging Manufacturer information: Pan...
10,50 € brutto
(inkl. 23% DPH)
8,54 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Menovité napätie | 1.2 V |
| Type | AAA size |
| IEC | HR03 |
| ANSI | AAA |
| Kapacita | 800 mAh |
| Technológia | nickel metal hydride |
| Nabíjací prúd | quick charge: 800 mA |
| Charging time | quick charge: 1.1 h |
| Dimensions | Ø 10 mm x 44 mm |
| Hmotnosť | 24 g |