ATC-110U
Kod EAN:
10 slot audioguide nabíjačka
10 slot audioguide nabíjačka
(inkl. 23% DPH)
180,00 € netto
Indoor LED panel for composite screens for rental installations 2.6mm pitch 500x500mm
(inkl. 23% DPH)
1 012,13 € netto
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
PA nástenný reproduktor
(inkl. 23% DPH)
47,48 € netto
Nástenný ovládací modul pre PA-4125DX
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
Portable Speaker
(inkl. 23% DPH)
167,00 € netto
Náhlavový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
139,84 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
68,80 € netto
Nástenný hifi reproduktor, 100V, 12W
(inkl. 23% DPH)
207,32 € netto
Izolátor uzemnenia
(inkl. 23% DPH)
15,04 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Audio pripájací kábel, 1 m
(inkl. 23% DPH)
9,76 € netto
Spínaný PSU, 1.5 A
(inkl. 23% DPH)
17,48 € netto
HDMI 2.0 audio extraktor a embedder
(inkl. 23% DPH)
229,27 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s tlačidlom on/off
(inkl. 23% DPH)
97,07 € netto
ZZCPRAMP, Rampa pre prejazd vozíku cez ZZCP230
(inkl. 23% DPH)
113,82 € netto
Audio transformátor 1:3/1:10 pre mikrofónne signály, zn. NEUTRIK. Veľmi kompaktný dizajn, napr. tiež vhodný pre inštalácie do puzdier konektorov Nestienená verzia s holými vodičmi (70 mm) Širokopásmová verzia Vyrovnanie balansu Galvanická izolácia pre z...
22,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
18,37 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | transformer |
| Frequency range | 20-20,000 Hz |
| Vstupný signál | 380 mV |
| Input impedance | 200 Ω |
| Output impedance | 10 kΩ/50 kΩ |
| Transmission ratio | 1:3/1:10 |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 14 x 11 x 12 mm(w/o cable) |
| Hmotnosť | 7 g |
| Vstupy | bare wire connections |
| Výstupy | bare wire connections |