CU-3BOOST
Kod EAN:
Zosilňovač prispôsobenia úrovne (LED booster) pre RGB LED ovládač
Zosilňovač prispôsobenia úrovne (LED booster) pre RGB LED ovládač
(inkl. 23% DPH)
55,00 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Guľový PA reproduktor odolný voči poveternostným vplyvom
(inkl. 23% DPH)
59,35 € netto
Internetové rádio, FM RDS a DAB+ tuner, MP3 prehrávač, Bluetooth
(inkl. 23% DPH)
490,24 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Elektretový mikrofón nad hlavu
(inkl. 23% DPH)
85,85 € netto
LED downlight, 14 W, 1,220 lm
(inkl. 23% DPH)
15,60 € netto
Skrutky do dreva
(inkl. 23% DPH)
11,30 € netto
Izolátor uzemnenia
(inkl. 23% DPH)
16,26 € netto
Indoor COB LED panel for composite screens for fixed installations 0.93mm pitch 600x337,5mm
NEUTRIK XLR/6.3 mm vyrovnávací adaptér/uzemňovací izolátor
(inkl. 23% DPH)
44,96 € netto
Kvalitná vložka do mikrofónu so zadným elektretom
(inkl. 23% DPH)
2,68 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
Dynamický rúčkový UHF PLL mikrofón
(inkl. 23% DPH)
165,04 € netto
ZZCP112, 1-kanálový veľký káblový most pogumovaný
(inkl. 23% DPH)
48,31 € netto
Úžitkové puzdro profil v tvare písmena U so zasúvacími drážkami pre plošné spoje Vymeniteľný predný panel s ochrannou fóliou, 1.5 mm hliníkový plechMatné čierne plastové bočné kryty ABS Povrch materiálu: čierny Celková výška: 36.5 mm
22,57 € brutto
(inkl. 23% DPH)
18,35 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | case |
| Materiál | aluminium sheet, ABS plastic, black |
| Dimensions | 65 x 36.5 x 167 mm |
| Width | 65 mm |
| Výška | 36.5 mm |
| Dĺžka | 167 mm |
| Rozmery PCB | 62 x 160 mm |
| Hmotnosť | 205 g |