ATT100
Kod EAN: 4032661299024
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Bezdrôtový mikrofón s prijímačom
(inkl. 23% DPH)
211,38 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Ochranný kryt, odolný voči striekajúcej vode, pre TXA-820, TXA-820CD, TXA-822CD
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Bezdrôtový, stereo streamer S-10 multi-room
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Nabíjacia stanica, jeden port
(inkl. 23% DPH)
96,50 € netto
Závesný elektretový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
86,18 € netto
Led Bar
(inkl. 23% DPH)
124,20 € netto
Špičkový stredový reproduktor, 40 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
50,89 € netto
Prídavný reproduktor, 3 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
28,05 € netto
Led poster with mobile stand and integreated media player
Speaker Cable
(inkl. 23% DPH)
30,50 € netto
Tester káblov
(inkl. 23% DPH)
56,10 € netto
Ultra tenký 1×8 HDMI 2.0 splitter s podporou 4K@60Hz a EDID manažmentom
(inkl. 23% DPH)
280,49 € netto
Elektretový mikrofón pre pevné inštalácie
(inkl. 23% DPH)
75,69 € netto
12 palcový, aktívny, reproduktorový systém s bateriou
(inkl. 23% DPH)
379,67 € netto
Krížové skrutky do dreva (100ks v balení). 4 x 18 mm s plochou pologuľatou hlavou, čierna, samorezná. Dodávané v baleniach po 100ks: 1 x sada skrutiek MZF-....= 100 skrutiek
13,90 € brutto
(inkl. 23% DPH)
11,30 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | recessed head wood screws |
| Type | self-cutting |
| Colour | black |
| Materiál | metal |
| Suitable for | wood |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 4 x 18 mm |
| Hmotnosť | 175 g |
| Packing unit | 100 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.14 x 0.01 x 0.16 m |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Net weight | 0.175 kg |