SP-10/100PA
Kod EAN: CENA NA VYŽIADANIE
Reproduktor PA s basovým a stredovým rozsahom
Reproduktor PA s basovým a stredovým rozsahom
(inkl. 23% DPH)
30,00 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
308,13 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
Portable PA speaker system
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
485,00 € netto
Modul aktívneho reproduktora 2 x 40W/4 Ω, trieda D
(inkl. 23% DPH)
154,15 € netto
Transportný kufor s inteligentnou funkcou rýchleho nabíjania PWM
(inkl. 23% DPH)
1 223,58 € netto
Nožný spínač
(inkl. 23% DPH)
21,30 € netto
Heavy Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
1 132,00 € netto
Butyl okrúhly kord na utesnenie
(inkl. 23% DPH)
6,50 € netto
Ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 1.86 mm pitch
Audio káblový adaptér, 2 m
(inkl. 23% DPH)
5,37 € netto
Panelový voltmeter, VU
(inkl. 23% DPH)
16,75 € netto
Bezdrôtový HDMI extender 4K@60Hz – sada vysielača a prijímača (50 m)
(inkl. 23% DPH)
480,49 € netto
Pripojovací kábel
(inkl. 23% DPH)
14,07 € netto
Aktívny 10" Subwoofer
(inkl. 23% DPH)
489,43 € netto
Connection cable 3-pole mini XLR inline jack Length: 150 cm Suitablel for CM-304SP, CM-214U Only available in black Manufacturer information: JTS PROFESSIONAL CO., LTD.No. 148, Gongye 9th Rd., Dali Dist.41280 Taichung CityTaiwanjts@jts.com.tw...
19,90 € brutto
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | connection cable |
| Colour | black |
| Suitable for | CM-304SP, CM-214U |
| Compatible with | IMG STAGELINE, AKG, Samson (AKG is brand of Harman International Industries,SAMSON® is a brand of Samson Technologies Corp.) |
| Dĺžka | 1.5 m |
| Hmotnosť | 17 g |
| Connections | 3-pole mini XLR inline jack |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.085 x 0.015 x 0.12 m |
| Gross weight | 0.022 kg |
| Net weight | 0.018 kg |