SP-25A/200NEO
Kod EAN: CENA NA VYŽIADANIE
Professional PA bass-midrange speaker
Professional PA bass-midrange speaker
(inkl. 23% DPH)
48,33 € netto
Column PA System
(inkl. 23% DPH)
630,00 € netto
Mono PA mixážny zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
249,17 € netto
2-pásmový tlakový reproduktor, odolný voči poveternostným vplyvom
(inkl. 23% DPH)
330,89 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
Taška s integrovanou funkciou nabíjania
(inkl. 23% DPH)
302,44 € netto
Hooks
(inkl. 23% DPH)
12,08 € netto
Led Lamp
(inkl. 23% DPH)
23,25 € netto
Vzduchová cievka, 2.2 mH, Ø 1.2 mm
(inkl. 23% DPH)
22,68 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 1.86 mm pitch
Nízkonapäťový samec, 5.5/2.1 mm
(inkl. 23% DPH)
0,73 € netto
Kvalitná subminiatúrna kazeta s mikrofónom so zadným elektretom pre štandardné mikrofóny
(inkl. 23% DPH)
1,87 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Dynamický vokálny mikrofón
(inkl. 23% DPH)
36,75 € netto
ZZACC2NR, Nabíjací USB kábel iOS a Android
(inkl. 23% DPH)
5,00 € netto
8-port Gigabit Ethernet switch/hub Auto-switch 10/100/1,000 Mbps Štandardy: IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p, 802.3x Flow Control, 802.1p/DSCP QoS Spínacia kapacita: 16 GB/sek. Podporuje 16 kB jumbo-frames pre...
51,91 € brutto
(inkl. 23% DPH)
42,20 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | Gigabit Ethernet switch/hub |
| Type | 8 ports |
| Colour | black |
| Napájanie | via enclosed power supply |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 165 x 28 x 108 mm |
| Hmotnosť | 160 g |
| Connections | 8 x RJ45 jack |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.11 x 0.085 x 0.185 m |
| Gross weight | 0.313 kg |
| Net weight | 0.204 kg |