SP-15A/350NEO
Kod EAN:
Profesionálny basový reproduktor
Profesionálny basový reproduktor
(inkl. 23% DPH)
95,00 € netto
Led Lighting Effects
(inkl. 23% DPH)
15,83 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
PA hi-fi nástenné a stropné reproduktory
(inkl. 23% DPH)
104,88 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 2 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
267,48 € netto
Portable Speaker
(inkl. 23% DPH)
167,00 € netto
Monitoring Accessories
(inkl. 23% DPH)
24,17 € netto
Led Lighting Effects
(inkl. 23% DPH)
143,40 € netto
Špičkový stredový reproduktor, 40 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
50,89 € netto
Stereo audio prepojovací kábel, 0.8 m
(inkl. 23% DPH)
6,50 € netto
PVC LED Panel for Fixed Indoor Installation, 2.5 mm Pitch, 320×480 mm
(inkl. 23% DPH)
308,74 € netto
Speaker Cable
(inkl. 23% DPH)
374,00 € netto
Otočný gombík, čierna
(inkl. 23% DPH)
1,80 € netto
HDMI 2.0 splitter (1 vstup → 4 výstupy)
(inkl. 23% DPH)
229,27 € netto
UHF PLL vreckový vysielač s klopovým (lavalierovým) mikrofónom
(inkl. 23% DPH)
133,33 € netto
ZZONE-IR, Internetové rádio s FM/DAB+/BLUETOOTH
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
Reproduktorové káble TOP KVALITA, VYSOKÁ FLEXIBILITA 100 m na kotúči Vhodný pre pódiové požitie ako aj pre 100 V linkovú technológius označením metrov
373,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
303,25 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | speakers, stage, 100 V PA |
| Dĺžka | 100 m |
| Colour | black |
| Internal conductor | 2 x 1.5 mm2 |
| Materiál | OFC |
| Počet jadier | 2 |
| Priemer kábla | Ø 7.4 mm |
| Metre marking | yes |
| Balenie | reel |
| Hmotnosť | 8.55 kg |