ATT-400
Kod EAN:
Krabica pod omietku
Krabica pod omietku
(inkl. 23% DPH)
5,30 € netto
Svetlo PAR COB LED 200W 2 v 1 teplá a studená biela
(inkl. 23% DPH)
163,41 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Bezdrôtový stereo zosilňovač A-50, multi-room
(inkl. 23% DPH)
230,08 € netto
TXZZ103 Bezdrôtový mikrofónový systém
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Slúchadlá
(inkl. 23% DPH)
12,00 € netto
Wireless DMX
(inkl. 23% DPH)
107,50 € netto
Univerzálny basový reproduktor, 35 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
37,97 € netto
12 odrušovač
(inkl. 23% DPH)
12,93 € netto
LED panel for modular outdoor fixed-installation screens, pitch 3.91, IP65, 1000×1000mm
(inkl. 23% DPH)
2 452,05 € netto
Speaker Cable
(inkl. 23% DPH)
374,00 € netto
Výstražný piezoelektrický bzučiak
(inkl. 23% DPH)
4,31 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
4-kanálový diverzitný UHF PLL širokopásmový prijímač pre konferenčný systém
(inkl. 23% DPH)
1 197,56 € netto
4K video wall procesor pre 3×3 konfiguráciu s HDMI vstupom
(inkl. 23% DPH)
2 306,50 € netto
Káblový kanál do racku, 2 U, pre horizontálne vedenie káblov v 482 mm (19") rackoch, napr. RACK-42NV, RACK-33NV, RACK-21NV, RACK-15NV. Kovové rackové panely, čierna prášková úprava (štandard RAL 9005) Panely s oválnymi otvormi pre vedenie káblov spredu...
59,10 € brutto
(inkl. 23% DPH)
48,05 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Intended use/capacity | rack-mount cable duct |
| Veľkosť | 482 mm (19") |
| Rack units, RU | 2 |
| Colour | black powder-coated (RAL 9005) |
| Version | for RACK-42NV, RACK-33NV, RACK-21NV, RACK-15NV |
| Materiál | metal |
| Outside dimensions | 482 x 88 x 70 mm |
| Width | 482 mm |
| Výška | 88 mm |
| Depth | 70 mm |
| Hmotnosť | 600 g |