CU-3BOOST
Kod EAN:
Zosilňovač prispôsobenia úrovne (LED booster) pre RGB LED ovládač
Zosilňovač prispôsobenia úrovne (LED booster) pre RGB LED ovládač
(inkl. 23% DPH)
55,00 € netto
10" Floor and Wall Mount Active Subwoofer
(inkl. 23% DPH)
328,51 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
Pair of 2.5" full-range compact loudspeaker, Black 8 Ohm
(inkl. 23% DPH)
54,53 € netto
Nástenný ovládací modul pre PA-4125DX
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
TXZZ622 Sada bezdrôtových mikrofónov
(inkl. 23% DPH)
190,24 € netto
Bezdrôtový mikrofón s prijímačom
(inkl. 23% DPH)
211,38 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
165,80 € netto
Hi-fi kupolový výškový reproduktor, 80 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
32,36 € netto
Passive Loudspeaker
(inkl. 23% DPH)
170,80 € netto
Outdoor LED module for composite screens for rental 3.91 mm pitch 500x500mm
(inkl. 23% DPH)
745,61 € netto
Reproduktorový kábel “HIGH QUALITY”, 2 x 1.5 mm2, 100 m
(inkl. 23% DPH)
217,07 € netto
Potenciometer, stereo, 50 kΩ, lineárny
(inkl. 23% DPH)
3,01 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
2-kanálový diverzitný UHF PLL širokopásmový prijímač
(inkl. 23% DPH)
570,00 € netto
SSZZ505B, Nástenný držiak reproduktora
(inkl. 23% DPH)
30,25 € netto
Koaxiálny kábel, 100 m, 50 Ω Vnútorný vodič vyrobený z tuhej medenej ocele, Ø 0.6 mm Dvojité tienenie pre dostatočnú ochranu na veľké vzdialenosti PVC plášť, Ø 5 mm, čierny Zodpovedajúca krimpovacia zátka BNC-88/RG58 je dostupná v ponuke
41,21 € brutto
(inkl. 23% DPH)
33,50 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | communications technology |
| Dĺžka | 100 m |
| Colour | black |
| Internal conductor | Ø 0.6 mm |
| Materiál | copper-clad steel |
| Počet jadier | 1 |
| Priemer kábla | Ø 5 mm |
| Tienenie | double |
| Impedance | 50 Ω |
| Balenie | coil |
| Hmotnosť | 2.7 kg |
| Ďalšie funkcie | matching crimp plug: BNC-88/RG58 |