TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz, 48 Gbps, 4:4:4, 10-bit
(inkl. 23% DPH)
104,07 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Mono PA výkonový zosilňovač, 480 W
(inkl. 23% DPH)
674,80 € netto
Bezdrôtový mini stereo zosilňovač A-30+ multi-room
(inkl. 23% DPH)
162,52 € netto
16-kanálový PLL prijímač, 863.1-864.9 MHz
(inkl. 23% DPH)
232,52 € netto
Aktívny 10" Subwoofer
(inkl. 23% DPH)
489,43 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
44,60 € netto
Vysoko kvalitný hi-fi stredový reproduktor, 50 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
59,51 € netto
Špeciálny bezdrôtový reproduktor, 3 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
22,76 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Adapter
(inkl. 23% DPH)
2,08 € netto
Spínaný napájací zdroj, DC 12 V/3 A
(inkl. 23% DPH)
27,48 € netto
Bezdrôtový HDMI extender 4K@60Hz – sada vysielača a prijímača (50 m)
(inkl. 23% DPH)
480,49 € netto
Dynamický rúčkový UHF PLL vysielač
(inkl. 23% DPH)
133,33 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Rackový panel, s ventilačnými otvormi. RCP-8721U: 1U, 483x44.5mm RCP-8722U: 2U, 483x89mm
18,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
15,12 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
Rackový panel, s ventilačnými otvormi.
RCP-8721U: 1U, 483x44.5mm
RCP-8722U: 2U, 483x89mm
| Intended use/capacity | rack panel |
| Veľkosť | 482 mm (19") |
| Rack units, RU | 2 |
| Colour | black |
| Version | ventilation slots |
| Materiál | steel |
| Outside dimensions | 483 x 89 mm |
| Width | 483 mm |
| Výška | 89 mm |
| Hmotnosť | 450 g |