TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Všestranný audio DSP procesor
(inkl. 23% DPH)
2 652,85 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
Výsokovýkonný mono PA zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
1 439,02 € netto
Bezdrôtový, stereo streamer S-10 multi-room
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Automatický mixer mikrofónov
(inkl. 23% DPH)
490,24 € netto
Profesionálny prázdny bubon na kábel
(inkl. 23% DPH)
60,65 € netto
Led Architectural Projector
(inkl. 23% DPH)
249,20 € netto
Vzduchová cievka, 3.3 mH, Ø 1.2 mm
(inkl. 23% DPH)
26,99 € netto
High-end ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
14,39 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Mikrofónny kábel, 100 m
(inkl. 23% DPH)
85,04 € netto
PANASONIC Nabíjateľná olovená batéria, 12 V, 1.3 Ah
(inkl. 23% DPH)
29,27 € netto
4K video wall procesor pre 3×3 konfiguráciu s HDMI vstupom
(inkl. 23% DPH)
2 306,50 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku
(inkl. 23% DPH)
63,01 € netto
ZZCP230, 3-kanálový káblový most
(inkl. 23% DPH)
181,30 € netto
Pull-out mounting plate, for rack installation, 2 RU Solid steel version Complete pull-out, ball-bearing, max. load: up to 20 kg Black powder coating (RAL 9005)Dimensions: 482 x 89 x 455 mm Mounting plate for installation into 19" cabinet, shee...
115,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
93,98 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Intended use/capacity | mounting plate |
| Veľkosť | 482 mm (19") |
| Rack units, RU | 2 |
| Colour | black (RAL 9005) |
| Version | pull-out |
| Materiál | sheet steel |
| Mounting accessories | mounting accessories |
| Outside dimensions | 482 x 89 x 455 mm |
| Width | 482 mm |
| Výška | 89 mm |
| Depth | 455 mm |
| Max. load capacity | 20 kg |
| Hmotnosť | 4.3 kg |