TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
PA stĺpový reproduktor
(inkl. 23% DPH)
153,66 € netto
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Bezdrôtový, stereo streamer S-10 multi-room
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
Nabíjacia stanicca, 5 portov
(inkl. 23% DPH)
320,33 € netto
Stereo slúchadlá
(inkl. 23% DPH)
4,88 € netto
Led Architectural Projector
(inkl. 23% DPH)
249,20 € netto
Univerzálny basový reproduktor, 150 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
112,20 € netto
Stereo audio prepojovací kábel, 0.8 m
(inkl. 23% DPH)
6,50 € netto
Profesionálny IP a sériový joystick ovládač pre PTZ kamery s podporou PoE
(inkl. 23% DPH)
691,06 € netto
Sieťový kábel
(inkl. 23% DPH)
7,64 € netto
Power Cable
(inkl. 23% DPH)
20,91 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Anténny zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
77,24 € netto
analógový prepojovací box
(inkl. 23% DPH)
44,71 € netto
Spínaný napájací zdroj, 1 A, vysoká energetická účinnosť, je v súlade so smernicou EÚ o ekodizajne. Šetrí náklady na elektrickú energiu vďaka nízkej spotrebe energie v pohotovostnom režime (< 0.3 W) Prepínateľné výstupné napätie Kompaktný odľahčený diza...
20,10 € brutto
(inkl. 23% DPH)
16,34 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Category | switch-mode power supply |
| Input voltage | ˜ 100-240 V/50-60 Hz/250 mA |
| Output voltage | DC 3/4.5/5/6/7.5/9/12 V |
| Output current | 1 A |
| Polarity selection | yes |
| Switchable output voltage | yes |
| Connections | plug-in adapter |
| Cable length | 1.8 m |
| Short-circuit protection | yes |
| Overload protection | yes |
| Overheat protection | yes |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 43.8 x 72.7 x 76.9 mm |
| Hmotnosť | 135 g |
| Ďalšie funkcie | eco |