CRAB-12
Kod EAN:
Mini laser efekt
Mini laser efekt
(inkl. 23% DPH)
104,00 € netto
Active PA Set
(inkl. 23% DPH)
1 940,00 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
PA pultový mikrofón (push-to-talk)
(inkl. 23% DPH)
143,90 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 2 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
267,48 € netto
TXZZ622 Sada bezdrôtových mikrofónov
(inkl. 23% DPH)
190,24 € netto
Dynamický mikrofón
(inkl. 23% DPH)
24,31 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
24,17 € netto
Vzduchové cievky, 0.33 mH, Ø 0.85 mm
(inkl. 23% DPH)
4,88 € netto
Prídavný reproduktor, 3 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
28,05 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Reproduktorový kábel, 15 m, 2-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor/6.3 mm konektor
(inkl. 23% DPH)
64,96 € netto
Úžitkové puzdro, 65 x 36.5 x 167 mm
(inkl. 23% DPH)
13,98 € netto
Audio extender pre analógový a digitálny prenos po kábli CAT5e/6/7
(inkl. 23% DPH)
286,99 € netto
Nabíjacia stanica
(inkl. 23% DPH)
92,68 € netto
Aktívny 10" Subwoofer
(inkl. 23% DPH)
489,43 € netto
3.5 mm stereo samec Kov, chrómovaná úprava Ochrana pred ohybom kábla Pre káble: Ø 4.5 mm
1,48 € brutto
(inkl. 23% DPH)
1,20 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | plug |
| Type | 3.5 mm plug |
| Množstvo | 1 |
| Farebné kódovanie | chromium-plated |
| Cable inlet | Ø 4.5 mm |
| Cable bending protection | yes |
| Stereo | yes |
| Materiál | metal |
| Prípustná teplota okolia | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 6 g |