CRAB-12
Kod EAN:
Mini laser efekt
Mini laser efekt
(inkl. 23% DPH)
104,00 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Dvojkanálová UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
100 V vysoko výkonný audio transformátor, 10 W
(inkl. 23% DPH)
14,07 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
Extension cable, 5 m
(inkl. 23% DPH)
38,94 € netto
Ultraľahký náhlavový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
92,11 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
4,08 € netto
Reproduktorová stavebnica
(inkl. 23% DPH)
305,69 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
Reproduktorový kábel, 10 m, 2-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
54,15 € netto
Lítiová batéria
(inkl. 23% DPH)
7,72 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Rúčkový UHF PLL mikrofón s kondenzátorovou vložkou
(inkl. 23% DPH)
268,29 € netto
ZZEN0404ACBOX, Prepravný kufrík s nabíjacím okruhom pre 8 PAR reflektorov ZZEN0404B
(inkl. 23% DPH)
409,76 € netto
Výstražný piezoelektrický bzučiak dul>Akustický tlak: 105 dB (30 cm vzdialenosť) 2,600 Hz nepretržitý zvuk Napájanie: DC 12 V/20 mA Rozsah napätia: DC 6-18 V Montáž s jedným otvorom: Ø 18 mm Vzdialenosť otvoru: 34 mm Ø 29 mm x 24 mm Prípustná teplota ok...
4,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
3,74 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | alarm piezo buzzer |
| Alarm signal | continuous sound |
| Frequency | 2,600 Hz |
| SPL | 105 dB |
| Voltage range | DC 6-18 V |
| Width | 29 mm |
| Výška | 29 mm |
| Depth | 24 mm |
| Admiss. ambient temp. | -20-+60 °C |
| Hmotnosť | 12 g |